Pani Jesień puka do drzwi
Stworzyliśmy jesienne drzewo ;) Praca miała wiele etapów, ale daliśmy radę ;)

Ćwiczymy spostrzegawczość. Ciekawe co jest ukryte w pudełku ? ;)

Dodajemy, odejmujemy. Bardzo fajnie i ciekawie liczy się na kasztanach.

"Jeżyk " - uwielbiamy pracę wspólną ;)

Tworzymy zwierzątka z kasztanów ;)

Zdrowo się odżywiam i dbam o własne zdrowie.
Wniosły dzieci z sadu koszyk przepełniony: jabłek żółtych, jabłek kraśnych, jabłuszek zielonych. Teraz trzeba jabłka dobrze poukładać i pomyśleć, które jabłko do czego się nada. Które do zjedzenia, które do pieczenia, które znów na marmoladę, które do suszenia. Wniosły dzieci z sadu koszyk przepełniony: jabłek żółtych, jabłek kraśnych, jabłuszek zielonych.

Odwiedziliśmy bibliotekę. Dzisiaj rozmawialiśmy o numerach alarmowych i pierwszej pomocy ;)

"Mam nosa i smak" - rozpoznawaliśmy warzywa i owoce za pomocą węchu oraz smaku.  ;)

Miniony tydzień poświęciliśmy tematyce dotyczącej czasu.
Dowiedzieliśmy się do czego służy zegar, po co dzwoni budzik. Co robimy w dzień, a co wieczorem?

W naszym przedszkolu odwiedziła nas Pani Mirka, która pracuje w szkole. Śpiewaliśmy, graliśmy na instrumentach.

"Mój dom" - w tym tygodniu uświadomiliśmy sobie jak ważna jest znajomość własnego nazwiska i adresu.

16 października w Domu Kultury Brzeziny Śląskie odbył się konkurs recytatorski Jesienne Wiersze. Naszą grupę reprezentowali: Julka oraz Kacper. Gratulujemy odwagi i zdobytych nagród. Kacper zdobył tytuł laureata w swojej grupie wiekowej. Brawo dla wszystkich.