Czcionka

WIOLETA SKÓRKA

AGNIESZKA SKOTAREK

TERESA GREŃ

Składka roczna na Radę Rodziców została określona na zebraniu organizacyjnym rodziców na poziomie   60 zł  na cały rok.

Składki Komitetu Rodzicielskiego  można wpłacać na konto:

P K O   B P     NR  RACHUNKU     29 1020 2368 0000 2002 0429 2579

Przy wpłacie należy podać : imię i nazwisko ucznia, klasę i wysokość składki.

PROPOZYCJA

Ubezpieczenia od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dla Dzieci

COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe ALLIANZ i INTERRISK.

Poniżej załączamy linki do strony www, gdzie w prosty i łatwy sposób, całkowicie on-line, każdy rodzic może indywidualnie ubezpieczyć swoje dziecko.

Program INTERRISK – ubezpieczenie na każdą kieszeń z bardzo szerokim zakresem. Do wyboru 8 wariantów ze składką od 21.70 zł rocznie.

www.e-nfs.pl/code/mailingtn/nnw6

Program ALLIANZ – dla wymagających rodziców. Zaletą tej oferty są wysokie sumy ubezpieczenia NNW, wysokie koszty leczenia oraz rehabilitacji.

www.e-nfs.pl/code/mailingtn/nnw7

Linki przekierowują do ofert z rabatem 10 zł.

Ubezpieczenie NNW działa 7 dni w tygodniu 24 h na dobę na całym świecie. Obejmuje wypadki w domu i w szkole, na podwórku i na lekcjach, podczas zajęć pozaszkolnych, na wycieczkach, a nawet na wakacjach. We wszystkich pakietach włączona jest ochrona z tytułu wyczynowego uprawiania sportu. Ubezpieczamy małe i duże dzieci oraz studentów do 25 roku życia.