Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie życzą Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy Zespołu.

Informujemy, że w dniach od 11 marca - 12 kwietnia 2019 r.

odbywać się będzie rekrutacja uczniów do klasy I.

Rodzice składają wnioski o przyjęcie do szkoły publicznej -

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2.

DOKUMENTY DO POBRANIA

Drodzy Rodzice!

Dnia 01.04.2019 r. (poniedziałek) o godz. 16.30 odbędą się konsultacje indywidualne z wychowawcami i nauczycielami. Serdecznie zapraszamy.

Dzisiaj w szkole emocji nie zabrakło!!! Podsumowaliśmy projekt edukacji regionalnej. Z tej to okazji do naszej placówki przybyło wielu gości. Na początku uroczystości wystąpili uczniowie, którzy zaprezentowali w gwarze śląskiej program artystyczny. Następnie przyszedł czas na wspaniałą lekcję folkloru.

Na kolejny dzień projektu przewidziane zostało zwiedzanie naszej szkolnej izby tradycji.
U progu przywitała nas nasza starsza koleżanka, która przypomniała nam postać pani Marty Wójcik- założycielki izby.

Podobny obrazDziś drugi dzień naszego projektu. Z tej to okazji mieliśmy przyjemność gościć w progach naszej szkoły panią Helenę Leśniowską i panią Krystynę Skórkę z piekarskiego Koła Związku Górnośląskiego, panią Teresę Ogłodek oraz naszą absolwentkę Weronikę Namysło, które zaprezentowały się w pięknych strojach rozbarskich.

„W przeszłość spoglondomy, naszych korzeni niy zatracomy”- taki tytuł nosi w tym roku projekt edukacji regionalnej. Postanowiliśmy zatrzymać się na chwilę, spojrzeć w przeszłość, poznać zwyczaje i codzienne życie naszych przodków.