Prosimy o zapoznanie się w dzienniku elektronicznym

ze zmianami w planie lekcji.

Zmiany dotyczą klas IV - VIII i obowiązywać będą od 14 października.

"Jakże nie pisać wierszy,
jakże nie płonąć w podzięce.
Za dar najpiękniejszy - za SERCE".

Znalezione obrazy dla zapytania sksontourNasza szkoła dostała się do SKSonTour. Jest to realizacja obwodów stacyjnych, podczas których uczestnicy poznają nowe formy aktywności oraz są poddawani testom sprawności fizycznej. Wszystkim zadaniom towarzyszyła doskonała zabawa i mnóstwo uśmiechu. Było super!

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski skierował do szkół, przygotowany wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym, materiał informacyjny dla uczniów, rodziców, dyrektorów i nauczycieli, w którym przestrzega przed potencjalnymi zagrożeniami związanymi z elektronicznymi papierosami. Uczniowie na godzinach z wychowawcą zostaną zapoznani z tymi zagrożeniami. Rodziców zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

Z okazji dnia chłopaka odbyły się w naszej szkole wybory Mistera Szkoły. W kategorii 1-4 wygrał Miłosz Wójcik, a w kategorii 5-8 wygrał Marcel Szwarc. Gratulujemy i życzymy wszystkim chłopakom najlepszego!

Znalezione obrazy dla zapytania mlodziezowa rada miasta piekaryDzisiaj w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Głosowali uczniowie klasy VII i VIII. Większością głosów mandat do MRM zdobyła Oliwia Łukaszczyk, która będzie reprezentowała naszą szkołę w mieście. Gratulujemy Oliwii i życzymy powodzenia.

Znalezione obrazy dla zapytania wirujaca paleczkaGratulacje dla naszej uczennicy Oliwii Wieczorek z klasy VI b, która w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Mażoretkowego-Wirująca Pałeczka Wronki 2019 zdobyła solo flaga miejsce 4, solo 2xbaton miejsce 5 oraz nagrodę specjalną radnej miasta Wronki "Szczęśliwa Solistka".