Uczniowie klas 4 – 8 mieli możliwość wzięcia udziału w żywej lekcji historii, poświęconej tematyce starożytnej Persji i Grecji.

W tym roku biblioteka szkolna przyłączyła się do obchodów dnia św. Walentego. Dzień Zakochanych nastraja nas pozytywnie – zewsząd bombardują nas czerwono – różowe szkolne ścienne gazetki, wnętrza pomieszczeń, okna wystawowe. Kiedy nieuchronnie nadchodzi jego pora, jesteśmy napełnieni nadzieją na myśl, że zbliża się czas miłości.

W czwartek 13 lutego 2020, dla dzieci z klas I-III zorganizowano doroczny bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.

13. lutego 2020 roku odbyła się w naszej szkole dyskoteka walentynkowa. Organizatorem był Samorząd Szkolny.

Znalezione obrazy dla zapytania: dbi

Dziś 11 lutego obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: działajmy razem”. Nasi uczniowie cały tydzień będą uczestniczyć w cyklu zajęć poświęconym tej tematyce w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu.