OSIĄGNIĘCIE

NAZWA KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA 

KLASA

 ROK SZKOLNY 2019/2020

 

III MIEJSCE 

 MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY W BIEGACH SZTAFETOWYCH

EMILIA GMYREK 

KATARZYNA KORYCIORZ

FAUSTYNA GAWRON

ILONA WÓJCIK

NATALIA FIGURA

LAURA SOBALA

 

 
III WYRÓŻNIENIE  OKRĘGOWY ETAP V EDYCJI KONKURSU "LIST DO TATY"  MICHAŁ JAKUBEK   V B
 II MIEJSCE SPORTOWY TURNIEJ RODZIN  MAJA HAWLICZEK Z MAMĄ, FILIP WŁOKA Z TATĄ  
III MIEJSCE SPORTOWY TURNIEJ RODZIN ZOSIA WIŚNIEWSKA
Z MAMĄ, ARTUR SKÓRKA Z TATĄ 
 
LAUREAT WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "BEZPIECZNIE I OD SERCA"  OLIWIA ŁUKASZCZYK VII
WYRÓŻNIENIE KONKURS PLASTYCZNY "WAKACYJNY KOLAŻ" KINGA POŁEDNIOK I A

I MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

KONKURS "JESTEM Z PIEKAR, RECYTUJĘ..."

OLIWIA ŁUKASZCZYK

OLIWIA HOLECZEK

VII

VIII

III MIEJSCE

IV MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

TURNIEJ "ZBUDUJ WŁASNE PIEKARY ŚLĄSKIE"

JAGODA CHROBOK

NIKOLA RADWAŃSKA

NICOLA BŁASZCZYK

V C

VI A

VI A

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ" NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ W MOICH OCZACH"

JAGODA CHROBOK

AMELIA GACKI

PATRYCJA BACIA

ADAM SZĘDRECKI

 

V C

IV A

V C

IV A

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

MISTRZ ORTOGRAFII

SZYMON RADWAŃSKI

SEWERYN ALICKI

MICHAŁ JAKUBEK

WIKTORIA GOJ

V B 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

RODZINNE ZMAGANIA Z ORTOGRAFIĄ

SARA CICHOŃ Z MAMĄ

ALEKSANDRA KORYCIORZ Z SIOSTRĄ

KINGA KOŚCIELNY Z MAMĄ

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

KONKURS PLASTYCZNY "OZDOBA BOŻONARODZENIOWA"

KLASY MŁODSZE

 

 

KINGA KAMIŃSKA

DOMINIKA GAJDZIK

MAJA HAWLICZEK

MARTYNA WOŹNIAK

II A

III

II B

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

KONKURS PLASTYCZNY "OZDOBA BOŻONARODZENIOWA"

KLASY STARSZE

EMILIA JANDA

ALICJA SZOŁTYSIK

SEBASTIAN GÓRA

VIII

VII

V A

III MIEJSCE

WYRÓŻNIENIE

 

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY TALENTUJEMY CHARYTATYWNIE "OZDOBA ŚWIĄTECZNA"

ARTUR SKÓRKA

DAWID FICEK

I A

V A

I MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY "POKÓJ MOICH MARZEŃ"

DOMINIKA GAJDZIK

III

I MIEJSCE

III MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI "PORY ROKU W POEZJI LUB PROZIE POLSKICH TWÓRCÓW"

DOMINIKA GAJDZIK

JACEK WIECZOREK

III

I MIEJSCE

KONKURS RECYTATORSKI MAŁY OKR

OLIWIA ŁUKASZCZYK

VII

I MIEJSCE

II MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ "POMNIK POWSTAŃCA SLĄSKIEGO"

PRZEMYSŁAW CHROBOK

DOMINIKA GAJDZIK

III

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

KONKURS MATEMATYCZNY MAKIETA DOWOLNEJ BUDOWLI

DANIEL GRZEMBA

KINGA POLOK

KATARZYNA KORYCIORZ

 

WYRÓŻNIENIE

KONKURS MATEMATYCZNY MAKIETA DOWOLNEJ BUDOWLI

KINGA KOŚCIELNY

KAMIL GRYCH

ALEKSANDRA KORYCIORZ

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

AKCJA #BEDZIEDOBRZE

KATEGORIA KLAS I-III

 

MATEUSZ MALINA

PAULINA GRZEMBA

NADIA GRĄBKOWSKA

 

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

AKCJA #BEDZIEDOBRZE

KATEGORIA KLAS IV-VIII

MICHAŁ KITA

KATARZYNA KORYCIORZ

DANIEL GRZEMBA

 

WYRÓŻNIENIE

AKCJA #BEDZIEDOBRZE

MARCIN LUBOSIK

MAKSYMILIAN TUREK

MAJA HAWLICZEK

LENA GRZEMBA

WIKTORIA SZCZEPAŃSKA

KRZYSZTOF PORĘBSKI

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

KONKURS "MOJA RODZINA NA SPORTOWO"

KATEGORIA RODZEŃSTWO

ANITA I MICHAŁ JAKUBEK

MILENA I HANNA BŁAWICKIE

EMILIA I ZOFIA KOŹMIŃSKIE

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

KONKURS "MOJA RODZINA NA SPORTOWO"

KLASY I-III

MAJA HAWLICZEK

ZOFIA POWĘZKA

MAKS TUREK

 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE

KONKURS "MOJA RODZINA NA SPORTOWO"

KLASY IV-VI

FILIP WĄCHAŁA

WIKTORIA SZCZEPAŃSKA

DANIEL GRZEMBA

 
 

KONKURS "MOJA RODZINA NA SPORTOWO"

KLASY VII-VIII

WOJTEK PIWEK

 VIII
III MIEJSCE

MIEJSKI KONKURS "PIEKARSKI KOTYLION"

KATARZYNA KORYCIORZ

Vc

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE 

KONKURS NA KOMIKS  "MÓJ PRZYSZŁY ZAWÓD- ZAWODEM PRZYSZŁOŚCI"

KATEGORIA 4-6 

 WIKTORIA SZCZEPAŃSKA

ILONA WÓJCIK

KAMILA KWIATKOWSKA

V A

VI B

V A 

I MIEJSCE

II MIEJSCE

III MIEJSCE 

KONKURS NA KOMIKS  "MÓJ PRZYSZŁY ZAWÓD- ZAWODEM PRZYSZŁOŚCI"

KATEGORIA 7-8

PATRYCJA ROGOWSKA

OLIWIA ŁUKASZCZYK

SARA CICHOŃ

VII

I MIEJSCE

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ PRZYSZŁY ZAWÓD- ZAWODEM PRZYSZŁOŚCI"

KATEGORIA KLAS IV-VI

ILONA WÓJCIK

VI B

I MIEJSCE

III MIEJSCE

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ PRZYSZŁY ZAWÓD- ZAWODEM PRZYSZŁOŚCI"

KATEGORIA KLAS VII-VIII

PATRYCJA ROGOWSKA

OLIWIA ŁUKASZCZYK

VII

 

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY- "KANGUR MATEMATYCZNY" 

ŻACZEK - klasa 2 szkoły podstawowej:
Mateusz Szołtysik - wynik bardzo dobry
 
MALUCH - klasa 3 szkoły podstawowej:
Miłosz Wójcik - wyróżnienie
 
MALUCH - klasa 4 szkoły podstawowej:
Anita Jakubek - wyróżnienie
 
BENIAMIN - klasa 5 szkoły podstawowej:
Jagoda Chrobok - wyróżnienie
Daniel Grzemba - wyróżnienie
Wiktor Miadziołko - wyróżnienie
Michał Jakubek - wyróżnienie
 
BENIAMIN - klasa 6 szkoły podstawowej:
Oliwia Wieczorek - wyróżnienie
Ilona Wójcik - wyróżnienie
 
KADET - klasa 7 szkoły podstawowej:
Nikodem Wójcik - wyróżnienie 
 

 

 

NASI PRYMUSI PO PIERWSZYM PÓŁROCZU 

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

ROK SZKOLNY 2017/2018  

 ROK SZKOLNY 2016/2017

 ROK SZKOLNY 2015/2016

ROK SZKOLNY 2014/2015