WITAMY PO WAKACJACH

Grupa Misie wita wszystkich w nowym roku szkolnym. Wspólnie stworzyliśmy Kodeks Przedszkolaka oraz Listę Magicznych Słów, których używamy w komunikacji z innymi.

 

BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE

Dzieci wykonały pracę plastyczną, która wymagała pomalowania wielu elementów różnymi kolorami oraz klasyfikacji pojazdów do odpowiednich garażow

 

 

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Jak co roku w przedszkolu  obchodzony jest Dzień Przedszkolaka. W tym dniu czas spędziliśmy na zabawach z chustą animacyjną. Każde dziecko otrzymało dyplom oraz książkę, dzięki której będzie mogło rozwijać swoją spostrzegawczość. Misie w tym dniu stworzyły  również kolorowe obrazki kredą na placu przedszkolnym.

 

DBAMY O ZDROWIE

Misie wiedzą jak należy dbać o zęby. Zdrowe zęby i piękny uśmiech to bardzo ważna rzecz.

 

SMOK CZYŚCIOSZEK

Doskonałym ćwiczeniem na rozwój motoryki małej jest wycinanie. Cały czas ćwiczymy tę umiejętność, ponieważ nie wychodzi ona jeszcze perfekcyjnie. Tym razem wycinaliśmy karty ze smokiem czyścioszkiem, a następnie ćwicząc percepcję wzrokową dobieraliśmy karty w pary.

 

DZIEŃ CHŁOPCA

W tym dniu wszystkie dziewczynki złożyły serdeczne życzenia wszystkim chłopcom z grupy Misie oraz wręczyły prezenty. Dla wszystkich znalazł się mały cukiereczek. Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie prezentów.