Znalezione obrazy dla zapytania festyn gifPodczas festynu rodzinnego na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Jedną z nich był kącik artystyczny. Zarówno dzieci młodsze jak i starsze mogły zaprezentować swoje zdolności manualne. Do wyboru były dwie techniki plastyczne - stemplowanie i malowanie z wykorzystaniem tuszu kreślarskiego. Mali artyści stworzyli piękne łąki oraz wazony pełne kwiatów. Po festynie wystawa prac zawisneła na ścianie przedszkolnego korytarzu.

Znalezione obrazy dla zapytania gif teatr28.05 grupy Misie, Krasnale, Biedronki i Pszczółki wzięły udział w teatrzyku pt. "Jak powstało państwo polskie" w wykonaniu Teatru Blaszany Bębenek. Było mnóstwo zabawy, śmiechu i ruchu. Dzieci aktywnie brały udział w przedstawieniu.

Szanowni Rodzice!

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie

od 5 marca do 15 marca 2019 r. zgodnie z Regulaminem Rekrutacji.

 

Zgodnie z terminami postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2019/2020 dla przedszkoli, prosimy rodziców dzieci uczęszczających już do przedszkola o wypełnienie i złożenie DEKLARACJI O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO DO 4 marca 2019 r. w sekretariacie szkoły.

Brak złożenia w/w deklaracji będzie równoznaczny z rezygnacją uczęszczania dziecka do przedszkola. Dokumenty można pobrać <TUTAJ>

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Znalezione obrazy dla zapytania powitanie wiosny gifW piątek 21 marca wszystkie Dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, Przedszkolaki przyszły ubrane na zielono. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od konkursów, gier i zabaw związanych z tematyką pór roku. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała Marzanna, która została nam przekazana przez reprezentantów klasy 1, której wychowawca jest Pani Ola. Marzannę pożegnaliśmy wedle tradycji. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

         

 

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, obfitości na świątecznym stole, smacznego jajka, mokrego dyngusa oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie życzą Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy Zespołu.

 


 
Zapraszamy wszystkie dzieci na BAL KARNAWAŁOWY, który odbędzie się 7 lutego.

 

Znalezione obrazy dla zapytania sznupekO godzinie 10.00 dzieci z naszego przedszkola kolorowały wizerunek maskotki śląskiej Policji - Sznupka by wspólnie ustanowić Rekord Polski. Pomalowany obrazek dzieci zabierają ze sobą do domu, by zawsze przypominał im, jak ważna jest rozwaga na drodze i przestrzeganie zasad ruchu drogowego. Policjant - dzielnicowy uczestniczący w przedsięwzięciu przeprowadził dla dzieci pogadankę o bezpieczeństwie.