1. Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września. W trakcie uroczystości odbędzie się pasowanie na ucznia. Można przynieść róg obfitości. Będą wykonywane pamiątkowe zdjęcia.

2. Uczeń powinien posiadać wyprawkę:    Malarstwo, Szkoła, Kolor, Akwarela

* zeszyt w wąskie linie 16 kartkowe * zeszyt w kratkę 16 kart. *teczka na prace plastyczne * bloki techniczne * kolorowy blok techniczny * biały blok rysunkowy  * papier kolorowy * mazaki * liczydło * wyposażenie piórnika: klej w sztyfcie, ołówki, temperówka, nożyczki, gumka do ścierania, kredki ołówkowe, linijka , * farby plakatowe * pędzle (cienkie i grube), * kubeczek do farb, * plastelina

3. Rodzice powinni pisemnie zadeklarować chęć uczestnictwa swojego dziecka na lekcję religii / etyki.

4. Świetlica szkolna czynna: 7.00 - 16.00.

5. Obiady - 6,00 zł (płatność za cały miesiąc do 15 dnia każdego miesiąca).

6. Szkoła uczestniczy w Programach: OWOCE W SZKOLE, SZKLANKA MLEKA.

7. Podręczniki:

Darmowe zestawy podręczników zostaną  wręczone uczniom we wrześniu. Prosimy podręczniki oprawić i podpisać.

Rodzice proszeni są o zakupienie podręczników do religii.

„Poznaję Boży świat”. Podręcznik do nauki religii.
ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, J. Snopek
wyd. Jedność

8.  STRÓJ GALOWY:

Biała koszula/bluzka, ciemne spodnie/spódniczka

Dobra rada:

Worek ze strojem gimnastycznym, worek z obuwiem zmiennym, tornister, bloki i inne rzeczy warto podpisać. Nowa sytuacja, emocje, obowiązki, mogą sprawić, że pierwszoklasista może zapomnieć, które rzeczy są jego lub pomylić podobne przedmioty.

9. Strona szkoły: www.zs-p2.edu.pl

Nr telefonu: 32 287-99-06