Dnia 3 czerwca w Dzielnicowym Domu Kultury w Brzezinach Śląskich odbył się finał konkursu "Przedszkolak Roku". W konkursie uczestniczyło siedmiu przedszkolaków wyłonionych podczas półfinału, który odbył się w 30 kwietnia br. Wśród finalistów znalazła się Wiktoria Szczepańska z grupy Krasnale. Po podsumowaniu wszystkich punktów jury wyłoniło Przedszkolaka Roku 2015. Została nim Wiktoria Szczepańska z ZS-P nr 2 w Piekarach Śląskich. Gratulujemy laureatce i życzymy dalszych sukcesów.

 Podczas konkursu maluchy mogły zaprezentować swoje talenty, przedstawiały swoje hobby, rodzinę i przyjaciół, recytowały wiersze lub śpiewały piosenkę. Każdy z nich musiał wykazać się znajomością z bajek, sprawnością i logicznym myśleniem. Wiktoria opowiedziała o swojej rodzinie, po czym przedstawiła swoje zainteresowania i pasje, na koniec zaprezentowała układ łączący taniec i sport - czyli capoiera.