Mikołaj w Misiach- to był  cudowny dzień, najpierw dzieci zobaczyły film przygotowany przez p. Pedagog Iwonę Kusz, przybliżający historię biskupa Mikołaja, potem czekaliśmy już na Mikołaja, który przyniósł nam prezenty.
 
 
W ramach międzynarodowego projektu czytelniczego "Magiczna Moc Bajek", odwiedził Nas tatuś Tosi. Jeszcze raz dziękujemy serdecznie za przeczytanie bajeczek. Zapraszamy również innych rodziców do odwiedzenia nas w przedszkolu ;)
 
 
SPOTKANIE WIGILIJNE
 
20.12 odbyło się spotkanie wigilijne w grupach przedszkolnych. Było śpiewanie kolęd, częstowanie się słodkościami oraz dzielenie opłatkiem. W tym dniu uczestniczyliśmy również w jasełkach, które wystawiła dla nas grupa Pszczółek. Każde dziecko znalazło pod choinką prezent dla siebie. 
Dziękujemy Rodzicom za przyniesienie słodkości na świąteczny stół, dziękujemy Radzie Rodziców za zakup prezentów.