16 listopada odwiedziła nasze przedszkole mamusia Edytki - pani Irmina Barczewska - Garus. Pani Irmina chciała podzielić się z przedszkolakami swoją pasją: muzyką. Jak na prawdziwą artystkę przystało potrafi zapisać nutami to, co słyszy, potrafi zaśpiewać i nauczyć podstaw techniki wokalnej; jest członkiem zespołów Romantic Cover i Cantus Floridus.

Na chwilę sala przedszkolna zamieniła się w profesjonalne studio nagrań. Nasza artystka przeprowadziła zajęcia muzyczne z wykorzystaniem sprzętu nagłośnieniowo - studyjnego, zaprezentowała zasady jego działania. Dzieci chętnie ustawiały się w kolejce do mikrofonu, jednak często do głosu dochodziła trema związana z publicznym występem.

Okazało się, iż praca na scenie to bardzo trudne wyzwanie. Na zakończenie pani Irmina zaprezentowała krótki recital i porwała przedszkolaków do tańca. Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas, jesteśmy przekonani, iż wielu przedszkolaków odkryło w sobie nowe możliwości!!!