2 października odwiedziliśmy Teatr Żelazny w Katowicach. Byliśmy na przedstawieniu Różowy Kapturek. Historia Czerwonego Kapturka została przedstawiona w niebanalny sposób, opowiedziały ją trzy krasnale, które przypadkiem znalazły się w teatrze. Było wesoło i zabawnie.

 
 
Kolejne urodzinki, jeszcze wakacyjne, tym razem Aleks obchodził 5 lat
 
 
 
 
Kolejne urodzinki w naszej grupie. Tym razem Eryk.
 
 
 
 
Jesień, jesień... Co nam w koszu przyniesie?
Nam przyniosła zielony groszek.
 
 
 
Jesień, jesień... Co nam w koszu przyniesie?
Tym razem przyniosła owocowe szaszłyki.
 
 
 
16 października w Domu Kultury Brzeziny Śląskie odbył się konkurs recytatorski Jesienne Wiersze. Naszą grupę reprezentowali: Emilka, Hania, Ala i Sebastian. Gratulujemy odwagi i zdobytych nagród. Sebastian zdobył tytuł laureata w swojej grupie wiekowej. Brawo dla wszystkich.