DRODZY RODZICE!

Od 1 stycznia 2021 r. ulega zmianie sposób naliczania i termin wnoszenia opłat za przedszkole. Opłaty będą uiszczane za dni pobytu dziecka w przedszkolu (czyli opłata „z dołu”, nie jak dotychczas „z góry”) – za dni obecności dziecka w Przedszkolu w miesiącu styczniu, będziecie Państwo dokonywać wpłat do 15 lutego, za luty do 15 marca itp.

Pobyt dziecka w przedszkolu będzie rejestrowany za pomocą czytnika  przy użyciu  indywidualnych kart. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną rejestracja będzie dokonywana przez pracowników przedszkola.

ZMIANIE NIE ULEGAJĄ STAWKI OPŁAT ZA PRZEDSZKOLE.

W związku z powyższym proszę o ponowne wypełnienie deklaracji pobytu dziecka w Przedszkolu – deklarację wydadzą Państwu pracownicy Przedszkola , można również pobrać ze strony Internetowej.

Aby uruchomić nowy system w terminie (styczeń 2021) musimy wprowadzić dane do programu. W związku z tym, bardzo proszę o złożenie nowej deklaracji najpóźniej do dnia 23 grudnia – w przedszkolu osobiście lub do skrzynki pocztowej. Można też wysłać skan/zdjęcie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.