Czcionka
Właśnie zabrzmiał pierwszy dzwonek rozpoczynający rok szkolny 2022/2023. Podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego powitaliśmy w murach naszej szkoły nowego Dyrektora Pana Adama Świątka. Życzymy samych udanych inicjatyw i decyzji w zarządzaniu, owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami, rodzicami i organem prowadzącym oraz wszelkiej pomyślności, wiele zapału, sił, energii i satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń, a także spełnienia osobistych planów. 
Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Pracownicy szkoły!
Niech ten rozpoczynający się rok szkolny będzie dla Was wszystkich owocny i satysfakcjonujący, wyzwoli w Was pokłady energii do twórczego działania oraz sprawi, że poczujecie się wzbogaceni o nowe doświadczenia, relacje i osiągnięcia. Życzymy Wam, aby każdy dzień dodawał Wam skrzydeł, napawał optymizmem i zbliżał do upragnionego celu. Powodzenia w nowym roku szkolnym!