Dnia 26 marca 2021r. reprezentacja klasy ósmej w składzie: Aleksandra Koryciorz, Wojciech Piwek oraz Nikodem Wójcik brała udział w ogólnopolskim projekcie "Deutsch-Land, czyli wędrówka po Landach" zorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego. Podczas wirtualnej podróży po Monachium uczniowie mieli możliwość zwiedzenia ciekawych miejsc oraz poznania zwyczajów i tradycji stolicy Bawarii. Na tę niecodzienną wycieczkę udali się wraz z przewodnikiem – Panem Danielem Szeją z Prywatnej Szkoły Podstawowej "Szkoła jak Dom" w Katowicach, któremu bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie interesujących warsztatów, ciepłe przyjęcie naszej szkoły oraz zapewnienie wielu atrakcji.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.