Czcionka

Brak opisu.W naszym zoo urodziło się kangurzątko, z tej okazji został zorganizowany konkurs dla piekarskich uczniów klas I-III na najciekawsze imię dla małego kangurka- dziewczynki. W konkursie wzięło udział sporo dzieci ze wszystkich piekarskich szkół podstawowych. Wygrała SPInka- pomysł naszego ucznia. Igor Franki chodzi do klasy 2b i wymyślił imię, które najbardziej spodobało się internautom - do 14.03 trwało głosowanie na portalu UM Piekary Śląskie i to właśnie SPInka otrzymała największą ilość głosów. Dzisiaj, tj. 22.03 2021 odbyło się uroczyste wręczenie nagród przez Panią Prezydent Piekar Śląskich - Sławę Umińską-Duraj. Nie zabrakło tam oczywiście naszego laureata wraz z Rodzicami oraz Pani Dyrektor - Teresy Oleszko. W nagrodę cała klasa Igora uda się na wycieczkę do ogrodu zoologicznego oraz będzie uczestniczyła w warsztatach w śląskim zoo. Serdecznie Igorowi gratulujemy. Pani Prezydent złożyła na ręce Pani Dyrektor podziękowanie dla wszystkich uczniów, którzy licznie wzięli udział w konkursie wykazując się kreatywnością i pomysłami.