Znalezione obrazy dla zapytania kiermasz świateczny17 grudnia w naszej szkole zapanował wyjątkowo świąteczny nastrój, a to za sprawą kiermaszu ozdób świątecznych przygotowanego przez uczniów, rodziców oraz nauczycieli.

Na uszykowanych stoiskach znalazło się wiele własnoręcznie wykonanych bożonarodzeniowych dekoracji m.in.. choinki, aniołki, stroiki, pierniczki, kartki świąteczne. Wszystkie ozdoby były piękne, kolorowe i niepowtarzalne. Okres przedświąteczny to czas, w którym szczególnie stajemy się wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka i skłonni do czynienia dobra. Na tegorocznym kiermaszu mieliśmy okazję nabyć, za minimalną kwotę 10 zł, niezwykłe, szmaciane laleczki, których zakup zapewni szczepienia dzieciom z Afryki, a co za tym idzie pozwoli na uratowanie im życia. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie zarówno rodziców jak i dzieci. Dziękujemy wszystkim, którzy mieli swój wkład w to wydarzenie!