Szanowni Rodzice!

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2019/2020 odbywać się będzie

od 5 marca do 15 marca 2019 r. zgodnie z Regulaminem Rekrutacji.

Zgodnie z terminami postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2019/2020 dla przedszkoli, prosimy rodziców dzieci uczęszczających już do przedszkola o wypełnienie i złożenie DEKLARACJI O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO DO 4 marca 2019 r. w sekretariacie szkoły.

Brak złożenia w/w deklaracji będzie równoznaczny z rezygnacją uczęszczania dziecka do przedszkola. Dokumenty można pobrać <TUTAJ>

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Znalezione obrazy dla zapytania sznupekO godzinie 10.00 dzieci z naszego przedszkola kolorowały wizerunek maskotki śląskiej Policji - Sznupka by wspólnie ustanowić Rekord Polski. Pomalowany obrazek dzieci zabierają ze sobą do domu, by zawsze przypominał im, jak ważna jest rozwaga na drodze i przestrzeganie zasad ruchu drogowego. Policjant - dzielnicowy uczestniczący w przedsięwzięciu przeprowadził dla dzieci pogadankę o bezpieczeństwie.

Zapraszamy wszystkie dzieci na BAL KARNAWAŁOWY, który odbędzie się 7 lutego.

Informujemy, że uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w poszczególnych grupach odbędą się:

BIEDRONKI: 18 stycznia, godz. 10.00
PSZCZÓŁKI: 23 stycznia, godz. 9.30
KRASNALE: 28 stycznia, godz. 10.00
MISIE: 29 stycznia, godz. 9.15
SŁONECZKA: 30 stycznia 9.15

Znalezione obrazy dla zapytania jaselka gif20 grudnia w Przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe dla wszystkich grup przedszkolnych oraz pracowników przedszkola. Jasełka przygotowała grupa Pszczółki. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Świąteczne życzenia wszystkim dzieciom złożyła Pani Dyrektor.

03 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Biesiada Śląska. Każda z grup przygotowała krótki występ. Na naszej uroczystości gościliśmy delegację z piekarskiego Koła Zawiązku Górnośląskiego - Panią Helenę Leśniowską, Pana Romana Kierę oraz Pana Lucjana Zając. Śląskie piosenki zaśpiewały nam uczennice z klasy szóstej pod kierunkiem Pani Joli. O pracy górnika opowiedział nam również Pan Marek Wieczorek.

Znalezione obrazy dla zapytania pluszowy mis gif26 listopada w przedszkolu królował pluszowy miś. Przedszkolaki w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś".
Dziękujemy grupie Misie oraz Pani Martynie i Pani Magdzie za przygotowanie przedstawienia z okazji Święta Misia.
W tym dniu został również rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszego misia. Zwycięzcą konkursu gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w przedszkolnym konkursie.