03 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Biesiada Śląska. Każda z grup przygotowała krótki występ. Na naszej uroczystości gościliśmy delegację z piekarskiego Koła Zawiązku Górnośląskiego - Panią Helenę Leśniowską, Pana Romana Kierę oraz Pana Lucjana Zając. Śląskie piosenki zaśpiewały nam uczennice z klasy szóstej pod kierunkiem Pani Joli. O pracy górnika opowiedział nam również Pan Marek Wieczorek.

Znalezione obrazy dla zapytania pluszowy mis gif26 listopada w przedszkolu królował pluszowy miś. Przedszkolaki w wyjątkowo uroczysty sposób świętowały Dzień Pluszowego Misia, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś".
Dziękujemy grupie Misie oraz Pani Martynie i Pani Magdzie za przygotowanie przedstawienia z okazji Święta Misia.
W tym dniu został również rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszego misia. Zwycięzcą konkursu gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w przedszkolnym konkursie.
Znalezione obrazy dla zapytania bombki gif11 GRUDNIA w przedszkolu odbędą się warsztaty artystyczne prowadzone przez firmę „Mądra sowa”.
Grupa „Słoneczka” wykonywać będzie bombki bożonarodzeniowe, koszt 19 zł. w całości pokrywa Rada Rodziców

Grupa „Misie”,  „Krasnale", „Pszczółki” wykonywać będą śnieżne kule, koszt 23 zł. w całości pokrywa Rada Rodziców

Grupa „Biedronki” wykonywać będą również śnieżne kule, koszt 23 zł. Rada Rodziców pokrywa 10 zł.  13 zł prosimy wpłacić u wychowawcy do 7 grudnia.

W poniedziałek 03.12 w przedszkolu będziemy świętować Barbórkę. Prosimy, by tego dnia dzieci były ubrane odświętnie oraz miały przygotowane wianki (dziewczynki) i czapki górnicze (chłopcy). Dziękujemy.

W związku z zakończeniem diagnozy w grupach starszych, okresu obserwacji w grupach średnich i okresu asymilacji w grupie młodszej, zapraszamy Państwa na konsultacje do wychowawców poszczególnych grup, które odbędą się 21 listopada od godziny 16.00 do godziny 17.30

Znalezione obrazy dla zapytania fotograf gifInformujemy, że w dniu 31.10 (środa) w naszym przedszkolu będą wykonywane "Zdjęcia jesienne".
Koszt kompletu zdjęć to 32 złote. 

W sobotę, 06 października, odbył się Sportowy Turniej Rodzin organizowany przez MOSiR w Piekarach Śl., głównym patronem była Pani Prezydent Piekar. Nasze przedszkole reprezentowała grupa Biedronek wraz z Panią Anią. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom i Biedronkom za serce do walki oraz godne reprezentowanie naszej placówki. DZIĘKUJEMY!