Znalezione obrazy dla zapytania przedszkolak gif
 
"Każdy przedszkolak dobrze wie,
Że kiedy 20-ty wrzesień zbliża się,
Od najmłodszego aż po starszaka,
Wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka".
 
20 września to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków z całej Polski bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiając ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.
Nasze przedszkole świętowało ten dzień 21 września. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej Pirackiej zabawy. Były występy, szukanie skarbu oraz piracka dyskoteka.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za przyniesienie słodkiego poczęstunku.
Znalezione obrazy dla zapytania teatr gifDnia 04.10 (czwartek) grupy Misie, Krasnale, Biedronki, Pszczółki jada do Domu Kultury "Andaluzja" w Kamieniu na przedstawienie teatralne pt. "Polskie miasta w baśni i legendzie". Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z wychowawcami grup. Wyjazd z przedszkola planowany jest na 9.30.

 

Składka na ubezpieczenie dzieci w roku szkolnym 2018/2019 po wyborze oferty przez Radę Rodziców

wynosi 37 zł. Oferta ubezpieczenia, zakres ochrony

i warunki ubezpieczenia dostępne w zakładce

  KĄCIK DLA RODZICÓW

Drodzy Rodzice!


Dnia 29.08.2018 r. (środa) o godz. 16.30 odbędzie się zebranie organizacyjne na I piętrze (korytarz szkolny). Serdecznie zapraszamy.

 

Dzielnicowy Dom Kultury w Dąbrówce zaprosił przedszkolaków na występ teatru "Blaszany Bębenek", spektakl nosił tytuł "Piraci i wyspa skarbów". Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

 

 

Nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele Policji oraz WOPR. Nasi goście przeprowadziło z nami pogadankę na temat bezpiecznych wakacji oraz sposobach zachowania się w sytuacjach zagrażających naszemu życiu.

 

Pragnę złożyć gorące podziękowania wszystkim rodzicom, pracownikom obsługi oraz nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie i zorganizowanie szkolnego festynu. Dzięki Państwa pracy i poświęceniu po raz kolejny mogliśmy cieszyć się licznym przybyciem gości, na których czekały rozmaite atrakcje.

Państwa wysiłek oraz zaangażowanie przyczyniły się do pozyskania funduszy, które posłużą do zakupu potrzebnych pomocy dydaktycznych. Mamy nadzieję, że tak wspaniała współpraca rodziców, uczniów i nauczycieli nadal będzie układała się pomyślnie, przynosząc wiele dobrego szkole oraz jej uczniom.

Teresa Oleszko

Dyrektor

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2

w Piekarach Śląskich