1. Rozpoczęcie roku szkolnego 4 września. W trakcie uroczystości odbędzie się pasowanie na ucznia. Można przynieść róg obfitości. Będą wykonywane pamiątkowe zdjęcia.

2. Podręczniki rozdane zostaną po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego.

3. Uczeń powinien posiadać wyprawkę:

Zeszyt 16-kartkowy w cienkie linie, 2 zeszyty 16-kartkowe w kratkę, blok rysunkowy, blok techniczny, papier kolorowy, farby plakatowe, kredki, mazaki, plastelina, pióro na naboje, ołówek, gumka, temperówka, linijka, liczydło, strój sportowy (biała koszulka, czarne lub granatowe spodenki), obuwie zmienne (tenisówki, spody białe), chusteczki higieniczne.

4. Rodzice muszą pisemnie zadeklarować chęć uczestnictwa swojego dziecka na lekcję religii / etyki.

5. Świetlica szkolna czynna: 7.00 - 16.30.

6. Obiady - 3,00 zł (płatność za cały miesiąc do 15 dnia każdego miesiąca). Szkoła uczestniczy w Programach: OWOCE W SZKOLE I SZKLANKA MLEKA.

7. Stypendia szkolne. Rodzice, których dochód na jednego członka rodziny nie przekracza 514 zł mogą składać wnioski na stypendia szkolne u pedagoga szkolnego.

8. Zgody - Rodzice 4 września proszeni są o podpisanie następujących zgód:

- przetwarzanie danych osobowych
- wizerunek dziecka na stronie internetowej szkoły
- opublikowanie wizerunku syna/córki w gazetach lokalnych.

9. Strona szkoły: www.zs-p2.edu.pl

Nr telefonu: 32 287-99-06