Znalezione obrazy dla zapytania europejski dzień przywracania czynności serca16 października obchodzony jest Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Z tej okazji piekarski WOPR wraz z MSP5 i Strażą Miejską zaprosili nas do udziału w biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą ilość osób.

W poniedziałek w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W części artystycznej przedstawiciele klas:IV b,  V a, V b oraz VI pod kierunkiem p. Patrycji Kwiatek, p. Magdaleny Margiel oraz p. Mirosławy Pala- Zdeb wierszem, śpiewem i tańcem  wyrazili swoje podziękowania za codzienną pracę, poświęcenie i troskę wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły.

"Jakże nie pisać wierszy,
jakże nie płonąć w podzięce.
Za dar najpiękniejszy - za SERCE".

16 października wspólnie z Fundacją WOŚP i innymi piekarskimi szkołami

na hali MOSiR przy ul. Ziętka,

będziemy brać udział w biciu rekordu w ilości uczniów udzielających

jednocześnie pierwszej pomocy na fantomach.

25 września, w 99 rocznicę urodzin założyciela Zespołu „Śląsk”, obchodziliśmy Dzień Pamięci Stanisława Hadyny. Z tej okazji, jak co roku, w Koszęcinie spotkały się szkoły Jego imienia oraz szkoły należące do grupy „Szkół Hadynowskich”.

Znalezione obrazy dla zapytania asg w wojkowicach

6.10.18 odbyły się pierwsze ligowe rozgrywki w ASG w Wojkowicach - Krypta 13. Współpraca nauczycieli z MSP12, MSP14 i MSP15 oraz ZSP2 przyczyniła się do wyjazdu uczniów oraz udział w dzisiejszym turnieju.

Znalezione obrazy dla zapytania 100. Nasze stulecie. "

Dzisiaj uczniowie klasy szóstej w towarzystwie swojej wychowawczyni Pani Izabeli Nowak-Mączko oraz Pani Magdaleny Samól i Pani Anny Wójcik uczestniczyli w zajęciach pt. "100x100. Nasze stulecie. "