Znalezione obrazy dla zapytania zyj zdrowo i kolorowo11 grudnia w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 1 w Piekarach Śląskich odbył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia „Żyj zdrowo i kolorowo”.

Drużyna reprezentująca nasza szkołę, w składzie Aleksandra Koryciorz i Oliwia Łukaszczyk z klasy VI, zajęła w nim III miejsce. Dziewczyny oprócz wiedzy teoretycznej musiały wykonać również inne zadania: napisać wiersz zachęcający do życia bez hałasu, zaprezentować zestaw ćwiczeń kształtujących właściwą postawę z użyciem sprzętów domowych oraz ułożyć przepis na zdrowy napój.

Również tego dnia miało miejsce podsumowanie Regionalnego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zrób dobry ruch – chroń swój słuch”.  I miejsce zajęła Julia Wójcik z klasy VII (kategoria klasy VI – VIII).

Gratulujemy!