Znalezione obrazy dla zapytania tolerancjaW naszej szkole odbyły się zajęcia świetlicowe dotyczące tematu tolerancji. Dzieci z młodszych klas aktywnie uczestniczyły w zajęciach i pogadance o tematyce " Bądźmy tolerancyjni".

Uczniowie dowiedzieli się co znaczy być tolerancyjnym i jak należy zachować się w kontaktach z innymi osobami , które się od nas różnią pod względem wyglądu, charakteru , poglądów, religii ,niepełnosprawności oraz wysłuchali również pouczającej historii o smoku Josh. Wspólnie z Panią Joanna Korbel i z Panią Sylwia Kała stworzyli drzewko tolerancji , na którym powieszone zostały listki z hasłami kojarzącymi się z tolerancja.

W dniu dzisiejszym został również rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod tytułem " Choć każdy z nas jest inny, bądźmy tolerancyjni". Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV- VIII.

Z wielką przyjemnością informujemy,że :

I miejsce zajęła Julia Libera z klasy 8 A.

II miejsce zajął Łukasz Kocyba z klasy 4B.

III miejsce zajęła Natalia Figura z klasy 5B.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy , a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.