Obraz może zawierać: tekst

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod tytułem "Dzień Tolerancji - choć każdy z nas jest inny, bądźmy tolerancyjni". Międzynarodowy Dzień Tolerancji obchodzony jest dnia 16 listopada. Konkurs przeznaczony jest dla klas IV-VIII.

Format pracy A3/A4.

Technika wykonania dowolna.

Tematyka prac konkursowych powinna być związana z tematyką tolerancji.

Ocenie podlegać będzie: pomysłowość, fantazja twórcy pracy plastycznej, estetyka wykonania. Podpisane prace imieniem i nazwiskiem należy przekazać w terminie do 14.11.2018 r. do świetlicy szkolnej.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez komisję składającą się z przedstawicieli grona pedagogicznego naszej szkoły. Uczniowie najciekawszych prac otrzymają dyplomy i upominki, a ich prace zostaną wywieszone na gazetce. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 16.11.2018 r.

Wszystkich uczniów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, czekamy z niecierpliwością na Wasze prace.