„To Wy jesteście ludźmi jutra. Przyszłość jest w waszych sercach i rękach” 

Jan Paweł II

100-lecie urodzin Świętego Jana Pawła II

PAMIĘTAMY  i chcemy PAMIĘTAĆ…

18 maja 1920 r. urodził się Karol Wojtyła- Święty Jan Pawła II- Papieża Nadziei, który zmienił bieg historii świata i Kościoła. Włączając się w obchody tych niezwykłych urodzin przedszkolaki i uczniowie klas młodszych wykonywali prace plastyczne „Święty Jan Paweł II w oczach dzieci. 
Uczniowie klas IV-VI dali piękne świadectwo uczestnictwa w tych obchodach wykonując torty i prace plakaty„Święty Jan Paweł II- Przyjaciel Dzieci i Młodzieży”. Uczniowie klasy VII  inspirowali się złotymi myślami  Świętego Jana Pawła II i dzięki ich kreatywności powstały nawet dwa wiersze. Dzięki zaangażowaniu Was Drodzy uczniowie powstała wirtualna wystawa jako Hołd wdzięczności…

WIRTUALNA WYSTAWA: ZAPRASZAM

https://view.genial.ly/5ebeae65c3f5940e601636c3/presentation-pamietamy-i-chcemy-pamietac-zsp-2

Wszystkim, którzy włączyli się w uczczenie tego niezwykłego wydarzenia z serca Dziękuję…

Joanna Wójcik-Słaboń