Szanowni Rodzice!

W dniu 20 kwietnia w holu szkoły zostaną wywieszone listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy pierwszej. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji z dnia 25 marca 2020r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. 2020 poz. 530) listy zamieszczone będą również na stronie internetowej szkoły w zakładce Rekrutacja 2020.

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych na rok szkolny 2020/21, którzy zdecydują się wybrać naszą szkołę proszeni są o złożenie oświadczenia woli.

Ze względu na zaistniałą sytuację epidemii koronawirusa oświadczenie można pobrać z naszej strony internetowej, wypełnić, podpisać i przesłać drogą elektroniczną w postaci skanu dokumentu lub zdjęcia w dniach od 24 kwietnia do 30.04. kwietnia na adres mailowy placówki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli ktoś z Państwa ma potrzebę kontaktu również udzielę informacji telefonicznie od dnia 20 kwietnia pod nr tel. 723 972 603

 Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2

 Teresa Oleszko