Chcemy podzielić się z Wami niezwykle radosną wiadomością – Wasza koleżanka z klasy VII – OLIWIA ŁUKASZCZYK – zajęła najwyższe miejsce na podium konkursu recytatorskiego Mały OKR, którego pierwszy etap przeprowadzono w lutym w Piekarach Śląskich.

Wygłaszała Ona podczas tegoż konkursu fragment prozy Nancy Kleinbaum: „Stowarzyszenie umarłych poetów” oraz recytowała wiersz Haliny Poświatowskiej: „Ranny ptaszek”. W minioną środę - podczas koncertu laureatów - Oliwia odebrała nagrodę z rąk Pani prezydent miasta Piekary Śląskie. Oliwia będzie reprezentowała naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się w marcu w Katowicach. Trzymajcie kciuki za Oliwkę, której sukces z pewnością nie jest sprawą przypadku! Pamiętacie, że Oliwia zajęła już w tym roku szkolnym pierwsze miejsce w konkursie: „Jestem z Piekar – recytuję”? GRATULUJEMY TALENTU!