W tym roku biblioteka szkolna przyłączyła się do obchodów dnia św. Walentego. Dzień Zakochanych nastraja nas pozytywnie – zewsząd bombardują nas czerwono – różowe szkolne ścienne gazetki, wnętrza pomieszczeń, okna wystawowe. Kiedy nieuchronnie nadchodzi jego pora, jesteśmy napełnieni nadzieją na myśl, że zbliża się czas miłości.

Święto to nieodłącznie kojarzy się też z szaleńczo zakochanymi młodymi ludźmi, dlatego też biblioteka zorganizowała konkurs, który polegał na dopasowaniu imion zakochanych par literackich. Osoby, które prawidłowo dopasowały do siebie 10 par imion otrzymały mały upominek w nagrodę. Nagrody otrzymali:

Przemysław Chrobok z klasy 3,

Zosia Nowak z klasy 3,

Zosia Bekus z klasy 3.

Zadanie nie było proste, ale uczniowie klasy 3 jak zwykle dali radę. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!