Znalezione obrazy dla zapytania: koleda gifW Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Piekarach Śląskich odbył się dnia 29.01.2020r. o godz. 9.00 - XV Konkurs „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś…” dla klas I-III. Konkurs przebiegał w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem pod kierunkiem swych wychowawczyń przygotowały się do występu.

Uroku występom dodały przygotowane piękne stroje o tematyce Bożonarodzeniowej. Na zakończenie konkursu wszystkie dzieci wspólnie z zespołem wokalnym „Jagódki” zaśpiewały ulubione kolędy.
W konkursie brało udział 15 dzieci z klas I-II-III.
Komisja konkursowa w składzie :
Elżbieta Godula, Iwona Kusz i Leszek Musialik.
Komisja konkursowa wyłoniła trzech laureatów, dwa wyróżnienia i nagrodziła ich dyplomami i nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2. Serdecznie gratulujemy laureatom!

Laureaci:
I miejsce:
DOMINIKA GAJDZIK z klasy III
II miejsce:
MAKSYMILIAN TUREK z klasy II A
III miejsce:
HANNA KWIATKOWSKA z klasy I B
Wyróżnienie:
RAFAŁ SZOŁTYSIK z klasy II B
AMELIA SIEJA z klasy I A

Organizatorki konkursu: Joanna Wójcik-Słaboń , Barbara Liwowska, Jolanta Lubojańska-Kopydłowska wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu serdecznie gratulują!!!