Znalezione obrazy dla zapytania: spiewajace dzieciW Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Piekarach Śląskich odbył się  dnia 30.01.2020r. o godz. 9.00 – Miejski Konkurs Muzyczny „Hej kolęda, kolęda...” dla klas I-III piekarskich szkół podstawowych.

Konkurs rozpoczął się występem solistki z klasy IV Laury Łokas oraz zespołu wokalnego „Jagódki”- Taniec Aniołków. Główna część konkursu  przebiegała w miłym, świątecznym nastroju. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem pod kierunkiem swych wychowawczyń i opiekunów przygotowały się do występu. Uroku występom dodały przygotowane piękne stroje o tematyce Bożonarodzeniowej. Na zakończenie konkursu solistki z ZS-P2, z klasy VII - Oliwia Łukaszczyk oraz Wiktoria Lasok zaśpiewały piękną pieśń adwentową - Mario czy Ty wiesz? oraz wspólnie z wszystkimi dziećmi zaśpiewały ulubione kolędy.

W konkursie brało udział 11 dzieci z klas I-II-III z piekarskich szkół podstawowych.

Komisja konkursowa  w składzie :
Anna Goj, Monika Goj –Szołtysik oraz Leszek Musialik

Komisja konkursowa wyłoniła pięciu laureatów i nagrodziła ich dyplomami oraz nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 2.
Serdecznie gratulujemy laureatom!

 Laureaci:

I miejsce:
ALICJA DOLIŃSKA – MSP5

II miejsce:
HANNA KWIATKOWSKA - ZS-P 2

III miejsce:

ALICJA PYKA – MSP13 

Wyróżnienie:

LENA KUPKA – MSP13

AGATA JANAS – MSP5

Organizatorki konkursu:  Joanna Wójcik-Słaboń , Barbara Liwowska, Jolanta Lubojańska-Kopydłowska wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu serdecznie gratulują!!!