Znalezione obrazy dla zapytania wiosna gifNa początku kwietnia odbył się w naszej szkole Wiosenny Poranek. Został przygotowany przez uczniów klas IV b oraz I b.

Spotkanie otworzyły muzycznie dziewczyny, które zatańczyły do znanej piosenki zespołu Skaldowie pt: „Wiosna”. Następnie uczniowie oraz uczennice klasy IV b przybliżyli ciekawostki związane z powitaniem i uczczeniem nadejścia wiosny w różnych krajach, na różnych kontynentach.
Nieco później przenieśliśmy się do krainy bajki. Nasi najmłodsi uczniowie z klasy I b zaprezentowali barwne przedstawienie, a była to  „Bajka o Księżniczce Kwiatów”. Mali aktorzy zasłużenie zostali nagrodzeni dużymi brawami. Dzięki ich staraniom powstały barwne kwiaty, które ozdobiły wiosenną łąkę. A kolorowa łąka, pełna pięknych kwiatów kojarzy nam się w pełni z wiosną. Na taką wiosnę przecież wszyscy z utęsknieniem czekamy.
W kolejnej części spotkania każda klasa począwszy od najstarszej zaprezentowała swój okrzyk na powitanie wiosny.
Spotkanie zakończyliśmy zachęceniem wszystkich dzieci do zdrowego stylu życia oraz aktywności ruchowej.  O tym przekonały nas nasze koleżanki tańcząc na koniec do bardzo dynamicznej i szybko wpadającej w ucho piosenki Avy Max „Sweet but Psycho”.