Znalezione obrazy dla zapytania konkurs recytatorski gifDnia 27 lutego 2019 r. w Miejskim Domu Kultury nr 2 w Piekarach Śląskich odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego MAŁY OKR.

Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 2 w Piekarach Śląskich był reprezentowany przez pięć dziewczynek: Kingę Kamińską z klasy 1b, Dominikę Gajdzik z klasy 2, Laurę Łokas z klasy 3, Nadię Malorny oraz Ilonę Wójcik z klasy 5b.
Po przesłuchaniach konkursowych uczestników I kategorii wiekowej (klasy 0-III) Jury przyznało następujące lokaty:

I miejsce i skierowanie do etapu regionalnego w Katowicach otrzymały:

• Laura Łokas z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Piekarach Śląskich

• Dominika Gajdzik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Piekarach Śląskich

Pozostałe uczestniczki otrzymały dyplom za udział w konkursie oraz książkę.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.