Znalezione obrazy dla zapytania bazylika piekary mszeDnia 7. marca 2019 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Piekarach Śląskich odbyła się 5. edycja miejskiego konkursu grafiki komputerowej pt. "Bazylika- symbol Piekar Śląskich". Uczennica klasy 3- Anita Jakubek otrzymała wyróżnienie.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania uczniów informatyką, propagowanie wśród dzieci grafiki komputerowej jako nowego środka wyrazu w twórczości artystycznej, kształtowanie tożsamości regionalnej i pobudzanie zainteresowania własnym środowiskiem, zaprezentowanie Bazyliki Najświętszej Marii Panny i św. Bartłomieja w Piekarach Śląskich, kształtowanie wrażliwości estetycznej, patriotycznych postaw dzieci, wykorzystywanie programu rysunkowego Paint.  Gratulujemy!!!

Więcej informacji oraz prezentacja prac: https://www.facebook.com/pages/category/Preschool/Zesp%C3%B3%C5%82-Szkolno-Przedszkolny-nr-1-w-Piekarach-%C5%9Al%C4%85skich-1654074501498792/