Znalezione obrazy dla zapytania ksiazka gif6 marca 2019 roku odwiedził naszą szkołę pisarz i podróżnik Marcin Kozioł. W ciekawy i zabawny sposób opowiedział o bohaterach swoich książek.

Pierwsze spotkanie dla klas I-III było poświęcone Wombatowi Maksymilianowi i jego przygodom. Dzieci mogły poznać nie tylko przygody sympatycznego zwierzątka, ale także zwyczaje mało znanego gatunku. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. W drugim spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas IV- V. Dzieci poznały bohaterów książek z serii "Detektywi na kółkach"- Julkę, Toma i psa Spajka, a także postać Nikoli Tesli, nazywanego Władcą Piorunów. Na spotkaniu była mowa o sztuce szyfrowania i synestezji. Na koniec można było nabyć ulubione książki z dedykacją autora. Spotkanie z Panem Marcinem było miłym i wartościowym przeżyciem zarówno dla uczniów jak i dla nauczycieli