Znalezione obrazy dla zapytania Miejskim Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży30 stycznia 2019r. zespół wokalny klas I - III "Jagódki" przygotowany przez p. Jolantę Lubojańską-Kopydłowską reprezentował naszą szkołę na Miejskim Festiwalu Artystycznym Dzieci i Młodzieży 2019 w Piekarach Śląskich.

Zespół zaśpiewał piosenkę pt.: „Piosenka Młodego Patrioty”. W przesłuchaniu brało udział 20 dzieci z klas I-III. Z klasy IA: Gabler Laura, Goj Lena, Powezka Zofia, Przybyła Nadia, Rogala Amelia, IB: Ciupka Zuzanna, Gaweł Julia, Mikunda Anita, II: Groeneveld Olivia, Mrugała Dariusz, Nizler Rafał, Nolewajka Patrycja, Nowak Julia oraz III: Gacki Amelia, Grzemba Lena, Jakubek Anita, Kaczyńska Paulina, Łokas Laura, Mikołajczyk Zuzanna, Weihs Kamila. Bardzo serdecznie dziękujemy zespołowi za godne reprezentowanie naszej szkoły! Dziękujemy!