W dniu 24 stycznia 2019 r. uczniowie naszej szkoły wraz z p. Dyrektor Teresą Oleszko oraz p. Jolantą Lubojańską-Kopydłowska i p. Iwoną Burzyk brali udział w spotkaniu szkół hadynowskich.

Miało ono miejsce w SP nr 25 w Chorzowie Maciejkowicach. Odbyła się tam m.in. prezentacja publikacji „Połączył nas Hadyna”, w której znajdują się także materiały wypracowane  przez naszych uczniów i nauczycieli. Uczniowie piekarskiej szkoły w śląskich strojach, przy akompaniamencie gitar i skrzypiec pięknie zaśpiewali śląską przyśpiewkę  i  kolędę, oczywiście w gwarze śląskiej. Całemu przedsięwzięciu towarzyszyły również występy uczniów z innych szkół hadynowskich. Na spotkaniu można było zobaczyć wystawę „Żwirko i Wigura” poświęconą wspaniałym lotnikom- Żwirce i Wigurze oraz posłuchać ciekawostek związanych z ich życiem i tragiczną śmiercią. Po zakończonej uroczystości otrzymaliśmy od organizatorów zaproszenie na pizzę. Spędziliśmy miło czas w przecudnej pizzerii: Ludzie Różne Rzeczy Mówią. W podzięce za gościnność  nie zabrakło muzycznego pożegnania w wykonaniu naszych uczniów.