W ramach realizowanego tematu o higienie, misie wykonały pranie. Każdy przedszkolak wybrał ubranie w ulubionym kolorze, które najpierw wkładaliśmy do pralki.

Następnie sprawdzaliśmy czy wszystkie części garderoby dokładnie się wyprały i czy są pachnące. Na koniec ubrania trzeba było powiesić na długim sznurze przy pomocy klamerek. Teraz już wiemy, ze pranie to prosta sprawa, pamiętamy jednak by oddzielać ciemne spodnie od jasnego rękawa.

Realizując tematykę o bezpieczeństwie w ruchu drogowym Misie przypomniały sobie zasady obowiązujące zarówno pieszych, jak i kierowców. Wdrażając zasady w życie ćwiczyliśmy poruszanie się na drodze i pasach, a także stosowaliśmy się do znaków, jakie obowiązują pieszych. Pod koniec tygodnia wspólnie stworzyliśmy makietę miasta, w którym znalazły się wybrane znaki, przygotowane przez dzieci.

29 września obchodziliśmy w grupie Dzień Chłopaka. Wszystkie dziewczynki z grupy Misiów hucznie zaśpiewały swoim kolegom ,,Sto lat". Świętowanie umilił nam słodki poczęstunek, a chłopcy otrzymali drobne upominki.